معرفی ۳ مسئول جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان

مدیر جدید حراست، مسئول بسیج دانشجویی و مسئول گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان با حضور رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان آذربایجان و جمعی از مسئولان معرفی شدند. 1398/07/02


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ممقان، آیین تکریم و معارفه مدیر جدید حراست، مسئول بسیج دانشجویی و مسئول گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان برگزار شد و در حاشیه این مراسم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این دانشگاه گشایش یافت.

در این مراسم یدالله جمالی به‌عنوان مسئول حراست، توحید رضازاده مسئول گزینش و اسماعیل قائمیان به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان  معرفی شدند. 

عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در این آیین گفت: همه داشته‌هایمان را مدیون شهدا هستیم؛ فداکاری‌های شهدای والامقام، جانبازان، ایثارگران و خانواده معظم آنان، موجب عزت و عظمت ایران اسلامی در عرصه جهانی شده است. 

وی ادامه داد: جامعه دانشگاهی باید در برابر توطئه دشمنان هوشیار باشند. امروز دشمن با تمام توان و قدرت، تلاش در شکست ایران اسلامی دارد و در این راستا نه تنها از بعد نظامی بلکه بیشتر از بعد فرهنگی وارد عمل شده است تا بتواند انقلاب اسلامی را از ارزش‌های الهی تهی کند و به اهداف شوم خود دست یابد.

جوانپور با بیان اینکه دانشجویان در دست ما امانت هستند، اظهار کرد: در کنار ارائه خدمات مطلوب علمی و آموزشی باید با انتقال ارزش‌های الهی و انقلابی از این امانت‌های گرانقدر پاسداری کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی نهادها و نیروهای انقلابی گفت: ۴۰ سال است که در راه حفظ اهداف و آرمان‌های انقلاب خون داده ایم، وظیفه همه ما است در کنار نهاد رهبری، حراست، گزینش و بسیج دانشجویی از ارزش‌ها و دستاوردهای عظیم انقلاب دفاع کنیم.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی بیان کرد: باید با بازخوانی وقایع هشت سال دفاع مقدس و خاطرات رزمندگان، فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت را که برگرفته از آموزه‌های اسلامی است، بین جوانان و دانشجویان تبیین و گسترش دهیم.

وی ادامه داد: بسیج شجره طیبه و عصاره فضیلت‌های انقلاب بوده و امروز در دانشگاه در عرصه‌های مختلف علمی و فرهنگی تأثیرگذارتر است.  

جوانپور با اشاره به ترسیم نقشه راه در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: امیدوارم با عمل به رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری و با روحیه انقلابی و عمل جهادی در مسیر سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش موفق باشیم.

به گزارش آنا، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان با حضور  حجت‌الاسلام امیر ابراهیم‌زاده مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی، آرمان میرزارحیمی مدیرکل حراست و سیدصمد عمادی مدیر گزینش این دانشگاه، منوچهر صمدی‌وند رئیس واحد ممقان و جمعی از مسئولان گشایش یافت.