دکتر صمدی وند: اقدام ترامپ باعث افزایش محبوبیت سپاه و اتحاد ملت ایران شد 1398/02/09رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ممقان اظهار کرد: اقدام ترامپ در قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی موجب افزایش محبوبیت این نیروی انقلابی و اتحاد مردم شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ممقان، منوچهر صمدی‌وند روز گذشته در نشست همبستگی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان مولود انقلاب کارنامه بسیار درخشانی در طول ۴۰ سال در تمام عرصه‌ها ارائه کرده و از بدو تأسیس تاکنون در عرصه‌های دفـاعی، نظامی، عمران، آبادانی، سازندگی و... منشاء خیرات و برکات بوده است.
وی با اشاره به نقش سپاه در حفظ نظام و صیانت از حریم امنیت و دفـاع از ارزش‌های الهی و اسـلامی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره با اخلاص و الهام از مکتب عاشورایی در تمام عرصه‌ها و صحنه‌های دشمن‌شکن ازجمله مبارزه با گروهک‌های ضد انقلاب، هشت سال دفاع مقدس، دفاع از حریم اهل بیت در سوریه و عراق در صف مقدم مبارزه با دشمنان و استکبار جهانی بوده و مایه عزت و اقتدار ایران اسلامی است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ممقان با تقبیح اقدام مضحکانه رئیس جمهور آمریکا در معرفی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان گروهی تروریستی اظهار کرد: امروزه طبیعی است که دشمن ناراحت باشد و نتواند جایگاه متعالی سپاه را در کشور، منطقه و عرصه بین‌الملل ببیند. اقدام ترامپ  و قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی نه تنها موجب شکاف در جامعه نشد؛ بلکه باعث افزایش بیش از پیش محبوبیت این نیروی مردمی و انقلابی شد.
 دبیر هم‌اندیشی واحد ممقان با اشاره به سالروز اعلام انقلاب فرهنگی در سال ۵۹ توسط امام خمینی(ره) گفت:  امروزه اهمیت مقوله  فرهنگ در کلام خلف صالح ایشان مقام عظمای ولایت بعد از ۴۰ سال با صدور بیانیه مهم گام دوم انقلاب که در هفت سرفصل ارائه کردند  و تقریبا هر هفت مورد ارتباط مستقیم با علم و فرهنگ دارند، مبرهن است و این رسالت دانشگاه‌ها را در امر جامعه‌پردازی بعد از معنویت‌گرایی و تهذیب اخلاقی سنگین‌تر می‌کند.
به گزارش آنا، نشست همبستگی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز تأسیس این نهاد انقلابی با حضور سخنران مدعو میکائیل جمال پور عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور، مسئولان لشکری و کشوری، امام جمعه ممقان، استادان، دانشجویان و کارمندان واحد ممقان در سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار شد.
در پایان مراسم فرمانده سپاه ناحیه آذرشهر از منوچهر صمدی‌وند و دو تن از دانشجویان بسیجی به مناسبت برگزاری اردوی راهیان نور قدردانی کرد.