برگزاری آیین افتتاحیه راهیان نور با حضور رییس دانشگاه


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ممقان، منوچهر صمدی‌وند در مراسم افتتاحیه اردوی راهیان نور دانشگاه آزاد اسلاامی واحد ممقان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا اظهار کرد: دفاع مقدس یکی از عظیم‌ترین و مؤثرترین گنجینه‌های  انقلاب اسلامی است و جا دارد که ما از این گنجینه پاسداری کرده و به پیروی از رهبر معظم انقلاب در هر زمان و در هرجایی که از هشت سال دفاع مقدس یاد می‌شود به آن افتخار کنیم.

وی افزود: برگزاری اردوهای راهیان نور به فرمایش رهبر معظم انقلاب یک سنت حسنه بوده و درواقع از مهم‌ترین ابزار فرهنگ‌سازی در جامعه به‌منظور پیشگیری از دو آسیب فراموشی و تحریف است.

رئیس شورای تخصصی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی به تأثیرگذاری اردوهای راهیان نور بر اخلاق، رفتار و فرهنگ جوانان اشاره کرد و گفت: جوانان ما با حضور در اردوی راهیان نور با سبک زندگی شهدا و سجایای اخلاقی این مردان الهی آشنا می‌شوند.

صمدی‌وند بابیان اینکه واحد ممقان همواره در برگزاری اردوی دانشجویی راهیان نور پیش‌قدم بوده  افزود: این اردو هرساله با استقبال و حضور پرشور دانشگاهیان و همکاری سپاه و بسیج دانشجویی ناحیه آذرشهر برگزار می‌شود. 

وی از مسئولان ارگان‌های مختلف در برگزاری این اردوها قدردانی کرد و گفت: متولیان راهیان نور بایستی با برنامه منظم و درست در برگزاری هرچه بهتر این اردوها تلاش کنند و نسبت به حفظ یادمان‌های شهدا و دفاع مقدس  برای نسل‌های آتی اهتمام جدی داشته باشند.

به گزارش آنا، آیین افتتاحیه راهیان نور واحد ممقان با حضور حسن عباسپور مسئول دفتر بسیج دانشجوئی شهرستان آذرشهر و خاطره‌گویی سردار کاظم آفاقی از یادگاران دفاع مقدس برگزار و از دانشجویان بسیجی نمونه  در این مراسم تجلیل شد.