انعقاد تفاهم نامه علمی آموزشی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی ممقان و سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی

1397/09/01


انعقاد تفاهم نامه علمی آموزشی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی ممقان و سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی
 
این تفاهم نامه با حضور دکتر منوچهر صمدی وند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ممقان و مهندس حسین نجاتی رئیس سازمان صنعت˓معدن و تجارت استان آذربایجانشرقی با هدف بهره مندی از توانمندیهای طرفین و در راستای توسعه فناوریهای ناشی از فعالیتهای پژوهشی و دانش بنیان در بخش صنعت˓معدن و بازرگانی و همکاریهای علمی˓آموزشی˓پژوهشی و خدماتی فی ما بین به امضا رسید.
دکتر صمدی وند در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم همکاری مراکز علمی و صنعتی افزودند:
"در دانشگاه آزاد استان آذربایجانشرقی ظرفیت بالایی از اعضای هیات علمی مجرب و متخصص در تمام رشته های دانشگاهی وجود دارد و آماده همکاری همه جانبه در امور علمی˓ آموزشی و پژوهشی از جمله آموزش ضمن خدمت بخشهای مختلف صنعتی و انجام اولویتهای پؤوهشی سالانه سازمان صنعت ˓معدن و تجارت استان هستیم.
رییس سازمان صنعت˓ معدن و تجارت استان آذربایجانشرقی نیز نسبت به عملیاتی شدن این تفاهم نامه در اسرع وقت تاکید کرد و گفت:
در راستای ارتباط بهتر سازمان با شرکتها و سرمایه گذاران خارجی و نیاز مبرم به مکالمات صنعتی˓ آموزش زبان انگلیسی کاربردی برای افراد ذی ربط و نیز کارگاه آموزشی GIS در بخش معدن  می تواند به عنوان نخستین همکاری فی مابین باشد.
در این تفاهم نامه دانشگاه آزاد ممقان به عنوان نماینده انحصاری دانشگاه آزاد اسلامی استان و آقای دکتر حسن فیضی به عنوان نماینده دانشگاه جهت عضویت در شورای پژوهشی سازمان صنعت ˓معدن و تجارت استان و ارتباط فی مابین  معرفی شدند.